Вибір сортування
Вибір сортування
За зростанням ціни
За зменшенням ціни
Таунхаусы «Солнечная Долина» Таунхаусы «Солнечная Долина»от 863 тыс. грн. Рівне, ул. Фабричнаяwww.sonyachna-dolina.com
КГ Golden Hills КГ Golden Hillsот 990 тыс. грн. Рівне, ул. Счастливаяgolden-hills.com.ua
Таунхаусы «GreenVille» Таунхаусы «GreenVille»от 1.27 млн. грн. Рівне, ул. Костромскаяwww.greenville.rv.ua
Таунхаусы «Sunset» Таунхаусы «Sunset»от 1.4 млн. грн. Рівне, ул. Черновола
Таунхаусы «Aquavilla» Таунхаусы «Aquavilla»от 1.47 млн. грн. Рівне, ул. Черновола, 94б
Дуплексы «Белый коралл» Дуплексы «Белый коралл»от 990 тыс. грн. Рівне, ул. Тракторная, 1, Ровенская область, Обаров
Таунхаус «Бурштиновий» Таунхаус «Бурштиновий»от 1.47 млн. грн. Рівне, ул. Костромская
Таунхаусы «Elegant» Таунхаусы «Elegant»от 1.65 млн. грн. Рівне, ул. Вознесенская, 5/1elegant.rv.ua
Таунхаус «Комфорт Хаус» Таунхаус «Комфорт Хаус»от 1.4 млн. грн. Рівне, ул. Счастливая, 30-32
Таунхаусы «Dream House» Таунхаусы «Dream House»Ціна уточнюється Рівне, массив Макарова
Таунхаусы «Княжий» Таунхаусы «Княжий»Ціна уточнюється Рівне, ул. Демьянчука, 37
Таунхаусы «Europa Hause» Таунхаусы «Europa Hause»от 2.03 млн. грн. Рівне, ул. Защитников Украины, 21www.av-grup.com.ua

Рівне – місто на північному заході України. Значний культурний, соціально-економічний, транспортний центр Рівненської області. Тут зосереджені відомі пам'ятники архітектури, садово-паркового мистецтва, музеї, театри, вищі навчальні заклади. Велика кількість парків і скверів, інфраструктурна забезпеченість, зручне географічне положення роблять місто привабливим для забудовників і потенційних інвесторів. Крім квартир, на ринку нерухомості доступні до продажу котеджі, таунхауси, дуплекси і квадрохауси.

Малоповерхові індивідуальні будови в Рівному

Будівельний ринок у Рівному активізувався і продовжує нарощувати темпи. Висока конкуренція серед забудовників і попит на апартаменти в місті позитивно позначилися на ринку нерухомості. Крім квартир у житлових комплексах, тут можна купити таунхаус, дуплекс, квадрохаус і навіть котедж. Такі будови формують котеджні містечка, де передбачені комфортні умови для життя. Тип нерухомості впливає на ціну і зручність проживання. Найбільш дорогий варіант – котедж, дешевше можна купити таунхаус або квадрохаус. Під час вибору житлового будинку враховуйте свої потреби й цілі. Наприклад, якщо ви хочете жити з родиною біля своїх батьків, розгляньте варіант купівлі дуплексу. Такий будинок поділений на 2 секції і призначений для проживання двох сімей. Якщо вам потрібна альтернатива квартирі й котеджу, подивіться оголошення про продаж таунхаусів.

Ціни на нерухомість

На ціну квадратних метрів впливають такі аспекти: тип нерухомості, площа будинку та земельної ділянки, будівельний матеріал, характеристики прибудинкової території, розташування. Найдорожчий варіант – котедж із цегли або дерева, з терасою, каміном і басейном. Можна купити недорого таунхаус без ремонту з маленькою прибудинковою ділянкою. Перед купівлею нерухомості порівняйте ціни в місті та передмісті. Можливо, більш зручним варіантом стане для вас житло в Рівненській області, а не в Рівному. На нашому порталі Ostroyke можна порівняти вартість різних типів будівель у місті та за його межами.

Каталог котеджів, таунхаусів, дуплексів і квадрохаусів в Рівному

На «О стройке» доступні до продажу різні типи малоповерхових індивідуальних будівель. Тут можна купити котедж біля річки й лісо-паркових зон, у прицентральних мікрорайонах. Доступні оголошення про продаж дуплексів із басейнами і квадрохаусів із гаражами. Тут кожен зможе вибрати найбільш комфортний для себе варіант. Зручний пошук відсікає непотрібні пропозиції від забудовників, щоби ви могли переглядати тільки актуальні для вас оголошення.

Більше⇩
Менше⇧