Вибір сортування
Вибір сортування
За зростанням ціни
За зменшенням ціни
Таунхаусы «Sun House» Таунхаусы «Sun House»от 1.37 млн. грн. Вінниця, ул. Менделееваsunhouse.vn.ua
Таунхаус «Экологичный» (Гоголя) Таунхаус «Экологичный» (Гоголя)Ціна уточнюється Вінниця, ул. Гоголя
Таунхаус «Экологичный» Таунхаус «Экологичный»Ціна уточнюється Вінниця, ул. Гагарина
Таунхаусы «Парковый городок» Таунхаусы «Парковый городок»от 790 тыс. грн. Вінниця, пер. Парковыйparkove.vn.ua
Таунхаусы «Dream Town» Таунхаусы «Dream Town»от 3.42 млн. грн. Вінниця, ул. Юковкаdreamtown.vn.ua
Таунхаусы «Sunny Village» Таунхаусы «Sunny Village»от 3.72 млн. грн. Вінниця, ул. Маяковскогоsunnyvillage.vn.ua
пер. Пугачева, 2 пер. Пугачева, 2Ціна уточнюється Вінниця, пер. Пугачева, 2
Дуплексы «8 Марта» Дуплексы «8 Марта»от 1.6 млн. грн. Вінниця,
Таунхаус «Amsterdom» Таунхаус «Amsterdom»Ціна уточнюється Вінниця, ул. Молодежная, 1в, Винницкая область, Турбовamsterdom.com.ua
КГ Sun House КГ Sun Houseот 1.66 млн. грн. Вінниця, ул. Солнечнаяsunhouse.vn.ua
Таунхаусы «Green Villa» Таунхаусы «Green Villa»Ціна уточнюється Вінниця, ул. Озернаяgreen-villa.vn.ua
Таунхаусы «Солнечный» Таунхаусы «Солнечный»Ціна уточнюється Вінниця, ул. Винниченко

Котедж – комфортний європейський формат для проживання. Такі будинки будуються біля рекреаційних зон, у місцевості зі сприятливою екологічною ситуацією. Котеджі зазвичай зводяться біля будівель аналогічного типу, утворюючи котеджні містечка. На нашому порталі Ostroyke зібрані оголошення про продаж приватних малоповерхових будівель від девелоперських компаній.

Котеджі Вінниці

Вінниця – розвинений обласний центр, який славиться міськими пам'ятками, зеленими парками і скверами, мальовничою природою й розвиненою інфраструктурою. Для тих, хто хоче жити в місті, але з перевагами заміського проживання, доступні до продажу котеджі. Великий метраж, відсутність шуму, упорядкована прибудинкова територія, комфортабельні умови – безперечні переваги таких будівель.

Купити котедж у Вінниці – вигідний варіант для інвестиції. Вам не доведеться натрапляти на труднощі заміського проживання, витрачати багато часу на дорогу до роботи, інституту, торгового центру. У межах міста можна знайти такий будинок з облаштованим за нормами ландшафтного дизайну двором, паркувальним місцем для автомобіля, зонами відпочинку й барбекю.Котедж, таунхаус, дуплекс або квадрохаус. Що обрати?

Котеджі потребують значної суми для купівлі й утримання. Дешевше можна купити квадрохаус, дуплекс або таунхаус. Такі будови – альтернатива котеджам і міським квартирам. Власна земельна ділянка, паркувальне місце, упорядкований двір, простора площа створюють комфортні умови для проживання всією родиною. Перед купівлею будинку подивіться оголошення про продаж як у місті, так і за його межами. В області можна знайти вигідну пропозицію в безпосередній близькості до Вінниці за меншу ціну.

Малоповерхові будівлі Вінниці

На нашому порталі Ostroyke зібрані пропозиції з продажу малоповерхових будівель. Яка нерухомість вас цікавить? Будинок із басейном або таунхаус із невеликим двором? Або, може, ви вибираєте будинок для двох сімей? У нашому каталозі нерухомості ви швидко можете знайти потрібний варіант. Тут вказані ціни, технічні характеристики будівель, характеристики прибудинкової території, інфраструктури поблизу. На «О стройке» ви можете прочитати відгуки про забудовників і їхні об'єкти, обговорити на форумі з власниками та потенційними покупцями проблемні питання купівлі індивідуальних житлових будівель. З нашим інтернет-порталом пошук котеджів та іншої нерухомості не складе проблем.

Більше⇩
Менше⇧